Tuzla Billboard Reklam

Reklamın Amaçları

Reklam, hem tüketiciye hem de Üreticiye yönelik bazı amaçlar taşır. Reklamın temel amacı işletmelerde, reklamı yapılan mal ya da hizmetin satışını gerçekleştirmek suretiyle işletmelerin karlılığını sağlamaktır. Karlılık aslında pazarlama yönetiminin amacı olmaktadır. Reklamın bu amaca hizmet eden bir araç olarak amaçları sınırlandırılmıştır. Reklamın

genel amacı, işletmeye kar ya da satış sağlamak yerine satışı kolaylaştırmaya yönelik iletişimi sağlamaktır. Dolayısıyla reklam hedef sadece hedef tüketicileri satın almaya yöneltmez, ürün, kurum imajı yaratmaya çalışarak geleceğe yönelik bir işlevi de yerine getirmektedir.

Reklamın amacı, var olan pazar durumunun enine boyuna analizinden çıkmalıdır. Eğer ürün sınıfı olgun ise, şirket pazar lideridir ve markanın kullanışı düşüktür. Uygun amaç,daha fazla kullanışı teşvik etmektir. Eğer ürün sınıfı yeni ise, şirket pazar lideri değildir, fakat marka lidere üstündür, o zaman gerekli amaç markanın üstün olduğunda pazarı ikna etmektir.

Tuzla Billboard Reklam Evi hizmetleri :
Bina reklam kaplama
Cephe reklam kaplama
Duvar reklam kaplama
Indoor reklam alanları
Cam reklam kaplama
Vitrin reklam kaplama
Dış Cephe reklam kaplama
İnşaat Reklam kaplama

Megaboard, Megalight, Pisa ve Superpisa Süper Billboard ve City Light Board olarak da adlandırılan açıkhavadaki büyük ebatlı reklam vitrinleridir. Standart ve Afiş Değiştiricili olarak sınıflandırılmaktadır. Afiş Değiştiricili Megalight’ta her yüze 3 görsel asılmakta, görseller zaman ayarlı bir mekanizma ile ortalama 15-30 saniye aralıklarla periyodik olarak sergilenmektir. Standart Megalight’ta ise her yüze 1 görsel asılabilmektedir.

Megalight uygulamalarında standart ebat 360×260 cm. olmakla birlikte, 320×220 cm. ebadında uygulamalar da bulunmaktadır.Megalight vitrinleri içten aydınlatmalı olup, genellikle 1 aylık periyodlarla network olarak kiralanmaktadır.79 Şehir profili ile uyumlu görüntüsü sayesinde gece ve gündüz mesajları taşıyabilen modern reklam türleridir. Kentlerde önemli noktalara, görüşün açık olduğu noktalara konan megabord, megalight, pisa ve superpisalar hedef kitleye ulaşmada 8 m2lik bir reklam alanıyla etkili bir araçtır.

Akfırat Mahallesi Billboard Reklam
Anadolu Mahallesi Billboard Reklam
Aydınlı Mahallesi Billboard Reklam
Aydıntepe Mahallesi Billboard Reklam
Cami Mahallesi Billboard Reklam
Deriorganizesanayi Billboard Reklam
Evliyaçelebi Mahallesi Billboard Reklam
Fatih Mahallesi Billboard Reklam
İçmeler Mahallesi Billboard Reklam
İstasyon Mahallesi Billboard Reklam
Mescit Mahallesi Billboard Reklam
Mimarsinan Mahallesi Billboard Reklam
Orhanlı Mahallesi Billboard Reklam
Orta Mahallesi Billboard Reklam
Postahane Mahallesi Billboard Reklam
Şifa Mahallesi Billboard Reklam
Tepeören Mahallesi Billboard Reklam
Yayla Mahallesi Billboard Reklam

dijital baskı ankara
dijital baskı merkezi