Duvar Reklam Giydirme

Duvar Reklam Giydirme – Kaplama nedir ?

Duvar kaplama, tüketicinin üretici konumuna geçtiği tek reklam mecrası olması açısından büyük önem taşımaktadır. Bina sahipleri binalarının genellikle ön tarafa bakan cephelerinin kullanım hakkını büyük bedeller karşılığında ajanslara kiralamakta ve ciddi gelir elde etmektedirler.

Yıllık dönemler halinde reklam rezervasyonları yapılan duvar uygulamaları, son 20 yılın en çok tercih edilen Açıkhava mecrasıdır. Digital baskıların yaygınlaşmasından önceki tarihlerde duvar prodüksiyonları iskelelere çıkan ressamlar tarafından çizilerek ve boyanarak yapılmaktaydı. Duvar boyamalarının en ciddi sıkıntıları ise, çok değer kazanan duvarların yıllık reklam bedellerinin çok yüksek olması dışında, yerel belediyelerin yüksek ilan vergisi istekleri ve duvar reklamlarına izin veren resmi makamların bazı keyfi davranışlarıdır.

Binanın dış cephesine reklam vermek isteyen şirketler fiyat araştırması sıklıkla yapmaktadır. Dış cephe duvar reklam giydirme fiyatları piyasa koşulları ve döviz kurlarına göre değişiklik göstermektedir.

Bina reklam giydirme fiyatları için lütfen kontak kurunuz.

Duvar Reklam Giydirme

Bina Reklam Kaplamabina

 

uv dijital baskı
Cİty Light Poster Baskı Örneği

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın